Paskelbta

PAVASARIS sugrįžo…

Su nerimu laukiate pražystančio pavasario ?
Pavasarį ir vasarą, kuomet viskas žydi, daugelio žmonių nuotaiką sugadina čiaudulys, perštinčios ir ašarojančios akys, varvanti ir niežtinti nosis, susilpnėjusi uoslė. Tai alerginė sloga, dažniausiai pasireiškianti priepuoliais, kurią sukelia į organizmą nuolat patenkantys įvairūs alergenai.

Ką daryti?

Alerginę slogą nustato ir gydo šeimos gydytojai, alergologai, otorinolaringologai: patariama vengti alergizuojančios aplinkos, atsisakyti alergizuojančių maisto produktų (gėrimų su dažikliais, saldikliais, šokolado, citrusinių vaisių, jų sulčių, traškučių ir t.t.). Vis dėlto labai dažnai alergeno išvengti nepavyksta, todėl gydytojas skiria tinkamiausią medikamentinį gydymą vaistais.

Norite išbandyti ką nors naujo?
Mes galime jums padėti.

Šiuo metu jau yra alternatyvi bevaistė medicinos priemonė, kuri naudodama saugias šaltąsias šviesas, palengvina nemalonius alerginės slogos požymius. Šiame medicinos prietaise įmontuoti specialūs šviesos diodai, šviečiantys tam tikrų bangų ilgio šviesomis, teigiamai veikiančiomis gleivinės membraną ir ląsteles, šildančiomis nosį, skatinančiomis kraujo cirkuliaciją. Toks procesas nesukelia jokio šalutinio poveikio ar nemalonaus pojūčio. Kompaktišką, lengvą, nesunkiai valdomą ir nešiojamą priemonę galima įsigyti be recepto. Ji pagelbės Jums namuose ir kelionėje.

Dabar – už ypatingą kainą.
Daugiau info rasite:
https://kraujospudis.eu/product/fototerapine-priemone-nosiai-scb01/
https://kraujospudis.eu/product/fototerapine-priemone-nosiai-scb06/